Banner
اخبار

پیام محترم ذوالفقار امید

ذوالفقار امید

ذوالفقار امید

بنام خداوند آگاهی و عدالت
آقای محمد اشرف غنی
ناخواسته مردم را به جنگ و مسلح شدن فرا میخوانی
مردم ما در داخل تیر باران، از خارج دیپورت در مسیر شاهراه ها بجرم هزاره بودن گروگان گرفته میشود. مدنی ترین و انسانی ترین حرکت مردم با انفحار و انتحار پاسخ داده میشوند. رییس گارنیزون کابل پسر كاكايت پیش از هر مراسم بجای اتخاذ تدابیر امنیتی برای مردم اخطاریه می فرستد.
تا هنوز خون ما در میدان روشنایی دهمزنگ خشک نشده که خون ما در زیارت کارته سخی و مزار شریف ریختانده میشود.
آقای محمد اشرف غنی !
ارگانهای امنیتی و پروژه های اقتصادی را با یک تیم خاص انحصار نموده ای، اکثریت کسانی که در راس ارگانهای امنیتی تعیین شده اند از تیم خاص خودت و سابقه همکاری با طالب تروریست را دارند.
همه شهروندان میدانند که در روزهای خاص چون مراسم عاشورا و تظاهرات میلیونی، تروریست ها از بیرون شهر داخل شده نمی توانند، تمام راه های ورود به شهر سخت ترین تلاشی جریان دارد و در داخل شهر کمربند های امنیتی موظف اند ولی آنچه که اشکار است موجودیت مهمانخانه های است که برای بود و باش طالبان تروریست به کرایه گرفته شده است لازم است تا روی مهمانخانه هاي ریاست جمهوری و مهمانخانه های وزارت اقوام و وسرحدات یک تجدید نظر صورت بگیرد تا بیش ازین مردم بیگناه در شهر به خاک و خون کشانیده نشوند.
مردم ما نیاز به محکوم کردن، تقبیح کردن، عیادت از زخمی ها و ایجاد کمیسیون حقیقت یاب شما را ندارند فقط میخواهند دست از انحصار قدرت و ثروت برداری و در ارگانها امنیتی و ادارات کلیدی مشارکت عادلانه را رعایت نمایی. این واقعیت آشکاراست تاهنوز در راس هیچ یک از ارگانهای امنیتی از مردم ما کسی تعیین نگردیده تا از تصمیمات بخش امنیتی باخبر شوند.
وضعیت کنونی که جریان دارد غیر قابل تحمل و غیر قابل قبول است، سکوت کردن ما بیش ازین در مقابل قتل عام و نسل کشی زنجیره ی، هدفنمد و سازمان یافته خیانت است و تصمیم گرفته ایم که در مقابل قتل عام سازمان یافته مردم بیدفاع سکوت نکنیم.
در قدم اول از تمام مردم با افتخار درخواست ما اینست که راجع به تامین امنیت شان جدی باشند هم ورزش، اسلحه و هم افراد که امنیت جمع را تامین نمایند ضرورت اند.
در قدم دوم نظرات رهنمودی فرد فرد شما را در چگونگی تامین امنیت مردم و مسیر راه ها ضرورت است اگر نخواستید نظرات شما را همه بخوانند میتوانید در مسیج باکس بفرستید.
هم مدنی باشیم و هم از مردم، حیثیت، ناموس و سرزمین خود دفاع نماییم
به نظرات و حمایت شما ضرورت داریم
شاد باد روح تمام شهدا خصوصا شهدای اخیر زیارت کارته سخی و مزار شریف

ذوالفقار امید
٢٢ ميزان ١٣٩٥
دهلي – هندوستان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Banner